A gdybyś tak miał własnego asystenta w podróży?

Zbierający i analizujący dane przejazdu, monitorujący systemy samochodu i informujący kiedy zmienić olej?

Pobierz aplikację

Optymalizuj koszty, lub poprawiaj osiągi

Asystent rejestruje dane przebytych tras. Skontrolujesz to jak operujesz biegami, z jakimi obrotami silnika najwięcej się poruszasz. Oraz ile średnio spala twój samochód. Dodatkowo cały czas monitoruje komputer w twoim samochodzie i powiadomi Cię gdy tylko pojawi się błąd jeszcze zanim wyświetli się na liczniku.

Pobierz aplikację

1. Podłącz adapter do samochodu

Adapter podłącza się do standardowego gniazda diagnostycznego, które znajduje się we wszystkich samochodach benzynowych od 1998 r. oraz od 2002r. w dieslach.

2. Aplikacja mobilna

Aplikacja MyWheels wyświetla wiele przydatnych w czasie jazdy samochodem informacji. Dodatkowo pomożemy Ci w serwisie twojego kochanego autka.

3. Poznaj na nowo swoje auto

Nasz system sprawi, że poznasz swoje auto z zupełnie innej strony. Dowiesz się, że potrafi rzeczy o których nawet nie śniłeś. Twój samochód właśnie trafi w XXII wiek.

Zadbaj o stan techniczny swojego samochodu

Już nigdy nie zapomnisz o tak ważnych datach jak przegląd techniczny pojazdu czy ubezpieczenie. Co więcej, podpowiemy Ci kiedy zmienić rozrząd, oleje oraz inne płyny eksploatacyjne.

Zapanuj nad kosztami serwisowymi

Wydaje Ci się, że za dużo wydajesz na serwis swojego wozidła? Z naszą aplikację będziesz miał pogląd na częstotliwość wymian. Będziesz w stanie stwierdzić czy nie lepiej zainwestować w podzespoły wyższej jakości lub zmienić styl jazdy.

Kontroluj to jak jeździsz

Wsiadając do samochodu włączasz naszą aplikację i zapominasz o jej istnieniu. W trakcie jazdy zarejestrujemy przebieg twojej trasy i zachowania auta. Będziesz mógł przejrzeć historię przejazdów i zobaczyć kiedy jechałeś najekonomiczniej, bądź najdynamiczniej 🙂

Ułatw mechanikowi diagnozę auta

Obserwuj na bieżąco jak pracuje Twój samochód. Dajemy Ci do dyspozycji najważniejsze dane jakie mają bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie samochodu.

CO POTRAFI NASZA APLIKACJA

DASHBOARD

Na stronie głównej aplikacji masz szybki dostęp do podglądu ostatnio przejechanej trasy, wydatków paliwowych i serwisowych. Dodatkowo umieściliśmy tam też licznik z dniami pozostałymi do końca przeglądu i ubezpieczenia OC. By już nigdy nie zaskoczyła Cię policja na kontroli.

Komputer pokładowy

Obserwuj na bieżąco jak pracuje Twój samochód. Dajemy Ci do dyspozycji najważniejsze dane jakie mają bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie samochodu.

Szczegóły trasy

W szczegółach trasy zobaczysz poza dokładną trasą przejazdu, także wykres obrotów, przebieg prędkości, oraz temperatur w czasie przejazdu.

Błędy komputera

Jak tylko system wykryje błąd powiadomimy Cię o tym nawet jeżeli będzie on tymczasowy. Będziesz mógł także SKASOWAĆ i przejrzeć historię błędów co znacznie ułatwi mechanikowi zdiagnozowanie usterki.

MyWheels DASHBOARD DLA TWOJEJ WYGODY

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

MyWheels Scanner

MyWheels scanner działa na chipsecie ELM327. Dlatego jest kompatybilny ze wszystkimi samochodami wyposażonymi w gniazdo diagnostyczne w standardzie OBD2. Zarówno aplikacja jak i scanner nie są zamknięte tylko na nasz system. Więc masz pełną swobodę. Możesz używać naszego skanera z innymi aplikacjami, jeżeli masz już skaner to nie musisz go kupować. Pobierz naszą aplikację i wybierz sparowany skaner w ustawieniach aplikacji (aplikacja sama poprosi o wybranie urządzenia).

Sprzedażą naszych skanerów zajmuje się sklep L4T.

MyWheels w mediach

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Znalazłeś błąd w aplikacji, chcesz zaproponować nową funkcję, masz pomysł jak usprawnić system? Zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje. A może po prostu chcesz się umówić na kawę lub piwo, bo przypadkiem jesteś w Warszawie? Tym bardziej zapraszamy na niekończące się rozmowy o motoryzacji.